Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nagyon sürgős!! Fogalmazást...

Nagyon sürgős!! Fogalmazást kell írnom azzal a címmel, hogy „Deszka voltam Odüsszeusz hajóján", de nem igazán tudom (?)

Figyelt kérdés

2020. dec. 9. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez baromi jó.Nekem tetszik.Milyen ingerek érnek egy deszkát? Víz, sós víz,algák, algaevő halak, vihar. Belülről:valamilyen rakomány hozzáér, lep*sálja valaki,szöget üt bele Odüsszeusz, hogy ráakassza a tógáját. Aztán hajótörés, na az már fájdalmas. Aztán a törött deszka elsodródik valahová, Odüsszeusz valahová máshová, az ebből a szempontból nem érdekes. Mi lesz a törött deszkával? Mindenféle kalandok után uszadékfaként 100 év múlva partra sodródik mondjuk Svédország partjainál, ahol egy viking farag belőle valamit, ma meg az izlandi tengerészeti múzeumban van kiállítva. És még csak nem is tudjuk, hogy Odüsszeusz hajójáról származik, a régészek meg mindenféle izotópos vizsgálatokat végeznek rajta és csak vakatják a fejüket.
2020. dec. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Írj arról, hogy kajáért lógtál fel, és deszkának nevezett...
2020. dec. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!