Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Miért jó nekem, ha algebrát...

Miért jó nekem, ha algebrát tanulok?

Figyelt kérdés
Soha az életben nem fogom használni semmire. Sőt az érettségi után akár el is felejthetem.
2020. dec. 14. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem jó. Anélkül is lehetsz kiváló árufeltöltő, útépítő munkás, vagy hulladékbegyűjtő.
2020. dec. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azt már nem, inkább mégis csak jó nekem az algebra.


Köszönöm a választ.

2020. dec. 14. 17:02
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Xddd
2020. dec. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mért kell Ady Endre verseket tanulnom? Mért kell tudnom a papucsállatka részeit? Mért kell tudnom az Ohm törvényt? Mért kell tudnom a hegyek kialakulását? Hány hasonló kérdést szeretnél még? Azért kell tudnod, mert a jelenlegi oktatás ezt követeli meg. Lehet, hogy te soha a büdös életbe nem fogod használni, de most még ezt kell tudnod.
2020. dec. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Egy műveltségi vetélkedőben Ady-ról szó lehet, és nyerhetek pénzt. A hegyek kialakulását jó tudni, mert szeretek utazni.


De algebra sok embert csak idegesít, inkább tanulnék helyette Japánul.

2020. dec. 14. 21:03
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
És akkor azt várod, hogy neked csak azt kelljen tanulni, amit szeretsz? Vagy egyáltalán mi célból írtad ki a kérdést? Mert például én műveltségi vetélkedője soha nem fogok menni, és nem is vagyok hegymászós típus, tehát nekem tök fölösleges Adyt, és a hegyek kialakulását tanulni. De például nekem az algebra fontos, mert szeretek matek versenyekre járni. Annyi köztünk a különbség, hogy nekem van annyi eszem, hogy nem gyakorin kérdezgetem, hogy mért kell ezeket megtanulnom.
2020. dec. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!