Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki tud segíteni az angol...

Valaki tud segíteni az angol háziban?

Figyelt kérdés

Csütörtökre kell és nem nem tudom

A linket küldtem:


[link]



2021. jan. 5. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Valaki biztosan.
2021. jan. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Advantages of e-books:

Available online, so if you buy it you can have it in that minute.

Easier to search in it.

No paper wasted. (trees, environmental protection)


Disadvantages of e-books:

Easier to cheat.

Bad for the eyes.

Can't circle, underline, write in it creatively.

You may take more notes.

2021. jan. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Ezen mit nem tudsz? Le van irva a feladat beirod google forditoba, addig is legalabb tanulsz valamit belole

De ha leirjak neked hol tanulod meg?

Azt se tudod mit irsz le

2021. jan. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem leírni kell,hanem támpontot adni. :) Amíg nem tudjuk milyen előzményei vannak az életben és a tanulásban,talán nem kioktatni kellene,nem egyformán szocializálódunk:D nem kell,hogy rosszul érezze magát azért,mert valamit nem tud,nem mehet mindenkinek minden.
2021. jan. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó vitafeladat! Gondolkodj a témán, kezdj el ötletelni, és írj ide valamit!

Ha nekikezdesz, kapsz segítséget tőlünk!

2021. jan. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
4-es szerinted van ertelme ha leirjuk helyette? Ez egy angol, nem egy matek.. nem mehet mindenkinek minden, igazad van! De ez olyan feladat amit magatol is meg tudna irni 20perc alatt kutatomunkaval, csak egyszerubb, ha mi irjuk meg helyette. Ha valahol elakadt volna, akkor leirtam volna neki. De nem kell megcsinalni helyette.
2021. jan. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Úgy kezdtem,hogy nem leírni kell,hanem támpontot adni.

Tudjon min elindulni. Lehet fogalma sincs egyáltalán mi a vita,hogy állunk neki. Lehet nincs akitől személyesen tudna segítséget kérni,pl az én szüleim sem angolosok. Ha mondjuk nem megy neki a magyar,akkor a fogalmazással is lehetnek gondok.

Csütörtökre kell, már tegnap kiírta,szóval nem egy utolsó pillanatban kapkodós. Feltételezzük,hogy megpróbálta, de nem ment,nem érti.

Amúgy meg vitázni is tanulni kell.

2021. jan. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!