Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egyetemi matematikában segítsé...

Egyetemi matematikában segítségre lehetne számítani?

Figyelt kérdés

A helyzet, hogy matematika 3 vizsgám lenne. Lényegében a téma a valószínûség számítás. Az elméletet tudom, ismerem, elsajátítottam, tudok deriválni és az elôtte levôket. Viszont a valszám ki fog rajtam valamiért. Ezért ha valakinek van szabadideje, s van benne jószándék, segítôkészség igénybe venném a vizsga kapcsán. Ha sikeres lesz, ha nem még ajándékot is küldök, ha kiderül a közelben lakik még személyesen is elviszem. Viszont tényleg segítségre lenne szükségem.

Ha bárki lenne aki segítene, kérem szépen írjon választ!

Köszönöm!

K 23F


2021. jan. 5. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Miért nem írod ide a problémáidat?
2021. jan. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


Ezek a problemak. :/

2021. jan. 5. 22:21
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
3) [link]
2021. jan. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
4) [link]
2021. jan. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
6) [link]
2021. jan. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csak az egyenleteket kiSZÁMÍTANI. De a GeoGebra vagy a WoframAlpha és a Photomath is segít. De nyilván sokkal nehezebb, mióta belerakták az ábécét és ha így haladunk, a kínai jelek is bekerülnek...
2021. jan. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Itt egy újabb probléma, ami megoldásra várna. :(

[link]

[link]

2021. jan. 13. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!