Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Megkéne írnom egy fogalmazást...

Megkéne írnom egy fogalmazást de nem értem SOS (?) ha nem csinálom meg egyest kapok és már így is rengeteget kaptam

Figyelt kérdés

Szépen kérlek titeket segítsen valaki, ez a feladat:


1. Írj egy fogalmazást arról, hogyan képzeled el a munkanapod egy üzletben a feltöltött

tananyag alapján.

Térj ki részletesen minden tevékenységre az otthoni készülődéstől a munkába

menetelig, a különböző munkafolyamatok végzéséig!

Ne kapkod el részletes leírást szeretnék mely a szabályokon és áruforgalmi

tevékenységen alapul, de a te fantáziádra bízom milyen üzletben dolgoznál és milyen

munkafolyamatokban vennél részt. Jó munkát!


2021. jan. 8. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezen mit nem tudsz megcsinálni?

Leírod felkeltem az ébresztőre mivel mennem kell munkába reggeli készülődést alaposan leírod stb majd amikor beérsz a munkába mit tudom én legyél árufeltöltő ott elsőnek az édesség részlegen vagy majd hívnak az üdítőkhöz mert leborítottak valamit és segítened kell... legyél kreatív. Mindent körül kell írni és megy magától

2021. jan. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát nem tudtam hogy kezdjem el, köszi az ihletet!
2021. jan. 8. 15:23
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nézd végig hogy a tantárgyban eddig/ a fejezetben milyen altémák voltak. Pl. ruházatról milyen szabályok vannak, higiéniáról (pl hogy mindenképpen fertőtlenítő kézmosás kell amikor bemész), nézd végig a tartalmat, ha van tankönyv olvasgasd végig a fejezet/alfejezet címeket és építsd azoknak a témáját bele
2021. jan. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!