Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Kémia, valaki tud neked segíteni?

Kémia, valaki tud neked segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Igazából csak egy érdekes téma kéne amiről tudok írni egy fogalmazást. Valami érdekeset akarok, van pár ötletem, de azért megkérdeznék még pár embert, mivel tényleg érdekes fogalmazást akarok írni.

Téma: bármi ami a kémiával kapcsolatos (tudom, hogy tág, de én is csak ennyit tudok)


Köszönöm!


Ja igen, félreértés ne essék: nem megíratni akarom, nem is kell megírni, csak témák kellenek.

Tudom, hogy sokan most ötlettelennek fognak nézni, ettől kicsit félek is, szóval ezeket inkább elkerülném, ha lehetséges.



2020. dec. 16. 15:35
 1/5 anonim válasza:
40%

Szmog, légszennyezés

Üvegházhatás

Víz

Hőszennyezés

2020. dec. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. dec. 16. 16:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak érdekes témák, de fontos lenne tudni, hogy mklyen szintű kémiát tanulsz. Elég sok potenciál van a nanotechnológia fejlődésében, a fullerén felhasználásában vagy éppen a biodízel feltörekvésében, viszont ezek elég nehéz témák, inkább egyetemi szintűek. Ha valami könnyebbre vágysz, akkor az első válaszoló témái közül válassz valamit, elég jókat írt.
2020. dec. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Wow

Nagyon köszönöm a válaszokat!

2020. dec. 16. 16:48
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébként már vissza is kaptam. Nagyon sokat írtam és el sem olvasta csak adott egy ötöst, hogy kész ://
2020. dec. 17. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!