Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » SOS! Jó bioszost keresek! Van...

SOS! Jó bioszost keresek! Van itt ilyen?

Figyelt kérdés

Most vettem észre, hogy van egy beadandóm bioszból, és már nincs időm megcsinálni, mert még mindig csomó másik tantárgyból kell készülnöm. Bár két feladat az egész, de nagy felkészülést igényel, viszont egy jó bioszos meg tudná csinálni. 4-5-ös tanuló vagyok, nem csinálok ebből rendszert, de most nagyon nagyon kellene a segítség! Légyszi, valaki segítsen! 🥺


Előre is köszönöm!



2021. jan. 14. 20:52
 1/6 A kérdező kommentje:

Állati szövetekről van szó, nem nagy cucc amúgy olyannak, aki nagyon ért hozzá. :D

Képfelismerés stb.

2021. jan. 14. 20:53
 2/6 A kérdező kommentje:
Légy szíves most hagyjál a trollkodással! Jó? Nagy bajban vagyok!
2021. jan. 14. 20:57
 3/6 Mojjo ***** válasza:
100%
Bár nullától eltérő az esélye, hogy valaki megcsinálja a házidat helyetted csak úgy, mert miért ne alapon, de nem sokkal. Viszont ha ilyet akarsz, legalább a házi feladat kérdések kategóriába írd ki azt, ne a természettudományokhoz. Itt pont nulla az esélyed erre, ott talán valami nagyon kicsi.
2021. jan. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Na küldjed, 5 percig még ébren vagyok.
2021. jan. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk logikusabb lett volna eleve megadni a feladatot... :/
2021. jan. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Segítsek?
2021. jan. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!