Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki fogalmazásban tudna...

Mateka2058 kérdése:

Valaki fogalmazásban tudna segíteni???

Figyelt kérdés
„ A szeretetnek nincs köze a leereszkedéshez; a jótékonyság nem szánalomból, hanem szeretetből táplálkozik. A szenvedőnek elsősorban nem pénzre van szüksége.” Teréz anya (Elmélkedés a jótékonyságról és az önkéntes segítségről.) Fogalmazást kéne írnom evvel a címmel, segíthetnétek? Nem azt kérem csináljátok meg helyettem csak, hogy valamit segítsetek.Pl hogy kezdjem el vagy miket írjak bele

2021. jan. 22. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezzel*


Ez egy elég hosszú es fura cím

2021. jan. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Érdekes téma és szerintem nem nehéz ha kicsit belegondolsz, elég sokat lehet róla írni.


Én szoktam menni önkénteskedni, egy szervezethez, időseknek segíteni, ruhát gyűjteni, mézeskalácsot sütni, hajléktalanoknak ételt osztani stb.


De nem szánalomból teszem, hanem azért, mert jó érzés segíteni, jó érzés látni hogy másnak örömet okozol egy tál melegétellel, vagy azzal hogy megsétáltatod a kutyáját, mivel ő nem tud sétálni, mert beteg. Ez nem pénz kérdés. Tehát igaz az, hogy nem mindig csak pénzre van szükség. Egy jó szó, egy mosoly néha többet ér mindennél, nagyon sok ember van, aki teljesen egyedül van, és nagyon hosszú ideje nem kapott egy kedves szót. Nekik mindennél többet ér az, ha valaki törődik velük.


Én ilyesmiket írnék a fogalmazásba 😊

2021. jan. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!