Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Webprogramozásba tudna segíten...

Webprogramozásba tudna segíteni valaki?

Figyelt kérdés

Mielőtt jönne a kiosztás, hogy figyelj órán, ne mi csináljuk meg a házid, szólok, ez egy előadás volt, és gyakorlati órával ütközött, de videó/tananyag nincs.

A kérdés:weblapot kell szerkeszteni, és több fülből áll: videók, galéria, főoldal. Ezeket a kis füleket, hogy tudom működővé tenni? Ha tudna valaki linket dobni, azt nagyon megköszönném. Én már több helyen is kerestem, de sehol se találtam, lehet rosszul kerestem rá.



2021. jan. 26. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Button onclick-re keress rá, szerintem ez kell neked, ezzel tudsz linkre vagy egy másik html fájlra hivatkozni amikor rányomsz az ehhez társított gombra.
2021. jan. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szívesen!
2021. jan. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!