Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Segítene valaki matematikában?

Segítene valaki matematikában?

Figyelt kérdés

Az alábbi feladatsorokban, szeretném, ha valaki segítene, készülnék az érettségire. Jó lenne átlátni ezt az egészet és ez alapján begyakorolhatnám az ilyen típusú feladatokat.


Link a feladatsorokhoz:

[link]


Előre is köszönöm, ha valaki tudna esetleg segíteni!



2021. jan. 27. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy érted a "segítséget"?
2021. jan. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem vagyok jó matekból de én ilyenhez magántanárt fogadok.. nem hiszem, hogy valaki ingyen segítene hacsak nem ismerős vagy családtag
2021. jan. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagy ha esetleg valakinek megvan, valamelyik feladatnak a megoldása és ki vannak dolgozva, akkor nem küldené be? Igen, valószínűleg én is fogok járni tanárhoz.
2021. jan. 27. 13:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Szívesen segítek úgy, hogy valahogy megpróbálod megoldani a feladatokat és leellenőrzöm. Ezekhez a feladatokhoz nem kell matekzseninek lenni, csak kicsit gondolkodni kell.

Ha próbálkozol és elakadsz, akkor is segítek továbblépni.

De az nem menő, hogy megoldjuk helyetted a feladatokat, te pedig egy fűszálat nem teszel érte arrébb.

2021. jan. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Persze, örülnék a segítségnek!

Most nem tudok, de később esetleg ha még ráérnél küldenék képet.

2021. jan. 27. 14:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze. Keress bizalommal.
2021. jan. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!