Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mi van velem ( verstanulás)?

Mi van velem ( verstanulás)?

Figyelt kérdés

Meg kéne tanulnom 2 VERSZAKOT! Ne nevess, igen 2-őt és nem vagyok képes rá! Hogy? Egy hete megtanultam egy 8 versszakos verset de most ez a 2 versszak nem megy. Nem birom elmondani csak akadozva... már reggel 9 óta csak ezzel szarakodok

Valami tipp?



2021. febr. 1. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Melyik versről van szó?
2021. febr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A Toldiból a negyedik énekben 2 versszak.. még csak nem is nehezek de nem megy
2021. febr. 1. 18:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha még nem vagyok elkésve.. tarts szünetet, kimész 10 percet sétálni. Elolvasod az első sort, becsukod a szemed/eltakarod a papírt, elmondod hangosan, addig mondod amíg folyékonyan ki nem tudod mondani. Aztán ugyanez a második sorral. Aztán elolvasod egybe az első két sort, és megint segítség nélkül megpróbálod ismételni egybe, amíg folyékonyan nem megy. innentől kezdve így +2 soronként az egészet egybe ismételed amíg folyékonyan nem megy, aztán adsz hozzá még két sort. Ha valami nem megy visszalépsz egy fokot és azt gyakorlod. Remélem tudtam segíteni
2021. febr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!