Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan kezdjem el a fogalmazást?

Hogyan kezdjem el a fogalmazást?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van a bevezetés, tárgyalás, majd a befejezés! Utánna olvastam, hogy egy ujjnyira beljebb kezdjem és minden résznél új sorba kezdjem el a mondatot. Egyszerűen nem tudom, hogyan kezdjem el!? A címe Tanulás és szabadidő

Le kell írnom hogyan tervezem meg a tanulást mikor van szabadidőm azt mire használom.. Megköszönném nagyon ha valaki segítene! :)



2021. febr. 11. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Bevezetés:

Minden egyes ember időbeosztását sok minden befolyásolja. A különböző feladatok között sorrendet állítunk fel. Elsődleges szempont az a dolog, amit az életünkben legfontosabb tényezőnek tekintenünk. Egy tanuló életében ez maga a tanulás. Jómagam is eszerint járok el.


Tárgyalás:

Ezt már nem fejtem ki, írd le egy napod, kiemelve a tanórákon töltött időt, majd az azt követő önálló tanulás óráit (keresés, kutatás, olvasás, memorizálás, feladatok megoldás stb.) Azt is elmondhatod itt, hogy melyek a kedvenc tantárgyaid, azokat miért részesíted előnyben.

Ezt követheti a szabadidő eltöltésének leírása, (hobby, lazulás, barátokkal töltött idő, szülők, testvérek stb.)

Befejezés:

A tanulás egy diák életében miért kell, hogy az első helyet foglalja el a napi időbeosztásban.

2021. febr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2021. febr. 11. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!