Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A négyjegyű függvénytáblázatba...

A négyjegyű függvénytáblázatban (oktatási hivatal, javított kiadás, az a címe, hogy négyjegyű függvénytáblázatok, összefüggések és adatok) hol vannak a képződéshők?

Figyelt kérdés
A kémiatanárunk mindig mondja, hogy nézzük meg a függvénytáblában, de nem találom őket sehol.

2021. febr. 24. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Ionoknál 310-311. oldalon találsz ilyen témában táblázatot.

Szervetlen vegyületteknél 340. oldaltól vannak.

Szervesben van 348. oldalon alkánoké, a következő oldalakon a többi.


Egyébként én így érettségi előtt állva buzdítok mindenkit, hogy megéri olvasgatni a négyjegyűt, mert rengeteg dolog van benne. Azért is, mert sokmindennek a jelölése nem a legérthetőbb elsőre, de ha valaki begyakorolja, hogyan kell használni, akkor sok terhet levesz az ember válláról.

Matekból már vagy 3-4-szer átfutottam, és nagyjából tudom, mi merre van, és egy csomó képletet amit előtte megtanultam el is engedtem, mert érettségin úgyis leellenőrizném, és így nem kell azon feszölni, hogyan van. Persze amik fontosabbak azt azért megjegyzi az ember, de érdemes olvasgatni.

2021. febr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. febr. 24. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!