Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » 1.középiskolás vagyok, feladat...

1.középiskolás vagyok, feladatot kaptam, hogy fogalmazást írjak, tudni kell róllam, hogy pocsék vagyok a fogalmazásokba. Kérlek titeket akinek van ideje, segítsen. A fogalmazás cime: Milyen diáknak lenni?

Figyelt kérdés

A cim értelmezésevel, hogy milyen egy 21.századi diáknak élni, tanulni...


A fogalmazás határideje: 2021.03.02

12:00 óra

Előre is köszönöm.


2021. márc. 1. 21:28
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem is az a lényeg, hogy hanyas, hanem hogy végül sikerült rávenned magad, pedig először elég reménytelennek tűnt. Akármilyen jegyet is kapsz rá, a következő biztosan jobban fog sikerülni, mert ez pont olyan dolog, amit gyakorlással lehet elsajátítani.


(Amúgy szerintem írj naplót. Azt senki nem fogja leosztályozni, de meg fogsz tanulni fogalmazni. Aztán majd pár év múlva röhöghetsz magadon, hogy milyen bénán írtál eleinte.)

2021. márc. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!