Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Valaki segítene tovább írni a...

NightHero kérdése:

Valaki segítene tovább írni a fogalmazásom? ( leírás alul )

Figyelt kérdés

Az a témája, hogy városban vagy falun laknál szívesen?

Eddig ennyi van meg:

Én mindig is városban éltem, itt nőttem fel. Hozzá szoktam a nyüzsgéshez. Sokkal több lehetőség van orvos,boltok,hipermarketek és gyakrabban jönnek a buszok. Több féle szórakozás van. ( még 8 mondat kéne de nem tudok mást írni)



2013. szept. 30. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Már csak 7 mondat kell.

Már csak 6 mondat kell.

Már csak 5 mondat kell.

Már csak 4 mondat kell.

Már csak 3 mondat kell.

Már csak 2 mondat kell.

Már csak 1 mondat kell.

2013. szept. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Picit átírom a tiédet is, és javítom a helyesírási hibákat.


Én mindig városban éltem, itt nőttem fel. Hozzászoktam a nyüzsgéshez.

Itt megfelelő az egészségügyi ellátás, mert vannak kórházak, gyógyszertárak, és több orvosi rendelő is. A falvakban nincs kórház, néhány településen pedig még gyógyszertár és orvos sincs.

A bevásárlást is könnyebb intézni, mert sok bolt van a közelben. Akár éjszaka vagy hétvégén is mehetek vásárolni, mert valamelyik hipermarket mindig nyitva van.

Jobb a tömegközlekedés, mert gyakran jönnek a buszok, villamosok. Ha lekésem az egyiket, pár perc múlva jön a másik, nem kell órákat várnom.

Sokkal több szórakozási lehetőség van, mint falun. Mozik, színházak, művelődési központok várják a szórakozni vágyókat, és mindig sok programot szerveznek különböző helyszíneken.

A sportolási lehetőségek szinte korlátlanok, több sportegyesület működik különféle szakosztályokkal.

A közbiztonság elég jó, probléma esetén mindig készenlétben áll a rendőrség.


U. i.: Ha valami nem igaz a lakóhelyedre, nyugodtan javítsd át. :)

2013. szept. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szeretek városban élni. Hogy miért? Még magam sem tudom biztosan. Talán azért mert szeretem a nyüzsgést és a zajt, mely állandó a városok utcáin? Vagy talán azért, mert itt sok embert látni nap mint nap, akik azt sem tudják, hogy ki vagyok, mert néha jó tudni, hogy nem ismer mindenki. Már csak azért is utálnék falun lakni, mert viszolygok a kapától, és a falusi ember életében elkerülhetetlen szerszám a kapa. A kapa helyett inkább a számítógép mellett szeretném élni életem napjait. Mégis milyen szórakozás jut egy falusinak egy városi mellett? Néha megtáncoltatja a falu lányait, és annyi. A városban azzal dugok, akivel akarok. Senki sem von felelősségre. Ha falun élnék, akkor a falu öreg nyanyái görbe szemmel néznének rám, ha csak a kezét meg fogom a Julcsának vagy a Katinak.

...

Elég hosszúra sikerült. Válogass benne kedvedre.

2013. szept. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:)
2013. szept. 30. 19:57
 5/5 BringaManó ***** válasza:

Berta nagyon jót írt, nincs mit hozzátennem! :-)


(Az elsőnek meg üzenem, hogy szegény utána aztán gondolkozhatna hetekig, hogy mi legyen az utolsó mondat... Persze megértelek: amikor háziban kér valaki segítséget, akkor ne oldjuk meg helyette teljesen, csak adjunk kellő segítséget. :-))

2013. okt. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!