Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tamási Áron, Ábel a rengetegbe...

Tamási Áron, Ábel a rengetegben című regényéről szeretnék érdeklődni. Miben különbözik a mai kamaszok élete a filmben szereplő Ábelétól?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy most sokan írjátok majd, hogy olvassam el, nézzem meg, de 7 órán belül kell leadnom a komplett esszét, a filmet láttam, viszont az esszé fele van csak kész. Hátha itt tudtok nekem bónusz ötleteket adni.

2021. márc. 12. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Van mobiljuk.
2021. márc. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

"de 7 órán belül kell leadnom a komplett esszét"


Gondolom ma reggel kaptad a feladatot.

2021. márc. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Tegnap is megkérdezted...
2021. márc. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2021. márc. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3/4, nem, én nem kérdeztem még ilyet. valószínű a másik személy aki írta, ugyanezt a feladatot kaphatta :)
2021. márc. 12. 13:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Google a legjobb barátnőd, keress egy zanzásított verziót (ha már a regényt nem olvastad el...), és látni fogod, hogy milyen volt az ő élete.

Innentől kezdve már gyerekjáték....

2021. márc. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
"A mai büdös kölkök jó dógukba azt se tudják mit csináljanak, bezzeg Ábel még tökös székely kamaszlegény volt akinek harcolni kellett az elemekkel!" - röviden ennek kifejtésére szugerál a kérdésfeltevés. Szerintem ha valamelyik FIDESZ-es kormánypropaganda oldalt megnyitod és rákeresel a "mai fiatalok" kulcsszóra akkor simán találsz több oldalnyi anyagot amit bekopi-pésztelhetsz az esszédbe. Még akkor is, ha Tamási Áron nem feltétlen konzervatív propagandának írta a könyvet, de hát ha ebben a formában szerepel a kérdés akkor valószínűleg nem azt kérik tőled, hogy a XX. századi technológiai fejlődés hétköznapokra gyakorolt pozitív hatásait fejtsd ki.
2021. márc. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, ennél többet nem tudok segíteni:


[link]

2021. márc. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!