Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egy bipoláris tranzisztoros...

Egy bipoláris tranzisztoros bázisosztós A osztályú erősítőnek a munkapontjának az alsó tagját hogy lehet kiszámítani?

Figyelt kérdés

Lenne egy ilyen házifeladatom, és kéne benne egy kis segítség, hogy ezt hogy lehet megcsinálni. Persze azon kívül hogy kicserélem az alsó tagot egy potira, és a kollektort mérve állítom be úgy hogy a kollektoron a tápfeszültség fele legyen.


A hasznos válaszokat előre is köszönöm.


2021. márc. 27. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen
2021. okt. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Privátban megkaptad, a megoldást. Már több, mint fél év eltelt, aztán semmi, köszönöm, vagy értem, nem értem vagy valami. Az ilyenek majd azt érik el, hogy egyre kevesebben lesznek, akik egyáltalán válaszolnak. Aztán majd irkálhatod ide a kérdéseidet, remélem nulla választ kapsz rá, vagy olyat, mint 1-es adott, amit így, most utólag nagyon is értékelek. Az így hozzá állók nem is érdemelnek más választ.
2021. dec. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hallod. Az óta még beszélgettünk is az elektronikáról. Nem emlékszel? 🙄
2021. dec. 7. 09:53
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja. Hogy nem? Mert nekem még megvan a beszélgetés... De akkor itt is elmondom hogy köszönöm hogy informáltál az erősítőkkel elektroncsövekkel és az alkatrészek helyettesítésével kapcsolatban.
2021. dec. 7. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!