Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segítene a projektmunká...

Valaki segítene a projektmunkámban? 24/L

Figyelt kérdés

Tudom, nem a legjobb kategóriába írtam, de ez illett hozzá a legjobban, vagy talán elkerülte a figyelmem egy pontosabb kategória, de remélem kapok segítséget itt is. :) év végére esedékes projektmunkámhoz szeretnék ötletet kérni az egyik tárgyamhoz, volt nekem több is, de a csoporttársaim vagy elhappolták előlem, vagy az ötletem nem elég jó. Így sehol sem vagyok!

Előre bocsátom, hogy nem azt kérem, hogy csinálja meg helyettem bárki is, csak ötletet kérek, amit megvalósíthatnék. Ez a tárgyam Java programozásról szól, valami olyan ötletet várnék, ami nem egy délutánt igénylő feladat, szóval valami komplexebbet, ugyanakkor olyat, ami egy elsőéves a tudása alapján meg tudna csinálni. Kellemetlen helyzet, hogy ötletek nélkül maradtam, légyszi negatív kommenteket most ne, én is tudom, hogy ez nem éppen egy jó helyzet.... köszi!



2021. ápr. 8. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Pontosabban hol tart egy elsőéves tudása?
2021. ápr. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Egy bővebb specit azért írhatnál, milyen patternek, megoldások kellenek és az elvárt szint mi lenne.

Elég letérő milyen szinten kérik számon a progot.


Egy suduku játék kell gui-val / konzolba vagy egy neurális háló netán android app.

2021. ápr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Mi első félévben holiday booking valamint concert ticket booking rendszert csináltuk Java programozásból. (Ez két különböző dolog volt nyilván, mindenkinek ezt kellett megírnia)

Szerintem az ilyen foglaló rendszereket felejtsd el, szinte mindenkinek az jut eszébe legelsőnek amikor ki kell találni valamit. Nálunk is még szakdogára az emberek 80%-a valamilyen booking system-et csinál..


Android Studio hogy megy? Szerintem egy QR kód olvasó és generátor applikációt egyszerű megírni, valamint rengeteg tutorial is van fent a neten. Bár lehet más nehézségű szintűre gondoltál, mert az olvasó részét egy nyári délután alatt megírtam gyakorlásképp, bár tudsz belőle 1-2 hetes projectet is csinálni, mivel a generátor része is ott van, meg a design résszel is el lehet ütni az időt.

Ha ilyen kis text-based egyszerű appra gondolsz, akkor csinálhatsz akár ilyen kitalálós kérdéseket is, például gondoltam egy számra, vagy melyik dobozban van az alma stb..

Ha konkrétabban leírod milyen nehézségűre gondoltál, akkor konrétabb ötleteket is tudunk adni. Eddig milyen appokat írtál? Vagy ez lenne az első saját kis programod?

2021. ápr. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Elsőévesként Java? Ez melyik egyetem? Prog. alapozót szoktak ilyenkor oktatni, Java-t csak azután, hogy C-ben eljutottak az objektumokig, ami általában Prog 2-ben tananyag.
2021. ápr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
#4 Mi Angliában rögtön egyetem első hetén Java-val kezdtünk, most meglepett amit most írtál, hogy ennyire ráfeszülnek a magyar egyetemeken.
2021. ápr. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!