Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Angol. Mi a hasonlóság a...

Angol. Mi a hasonlóság a következő kifejezésekben?

Figyelt kérdés

Build down.

Slimfat.

Clear dust.

Black light.

Cold fever.

Hot milf.

All alone.

Dry beer.

Bad luck.

Modern funcar.

Giant dwarf.

Friendly fire.

Holy hell.

Unshaggable teen.

Income tax.

Natural makeup.



2021. ápr. 8. 22:18
 1/9 A kérdező kommentje:
Ezek nekem ilyen ellentmondásos szavaknak tűnnek. De nem mindegyik, van ami kilóg közölük szerintem.
2021. ápr. 8. 22:21
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Ezt halál komolyan házinak kaptad? Az olyan szavakat, mint a MILF meg az unshaggable teen??
2021. ápr. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Én is ilyenre gondoltam, hogy a szó két része egymásnak ellentmondó, ellentétes
2021. ápr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2-es, igen, ez nekem is feltűnt :D
2021. ápr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, ellentmondásos szavak. Amolyan ellentétpárok.. bár nem a klasszikus értelemben, mint pl. hideg/forró vagy reggel/este. Kicsit átvittebb értelemben. Bár a 2-es hozzászóló által kiemelt szavakat én sem tudom hova tenni. Ezt tényleg házinak kaptátok, vagy random kérdés?
2021. ápr. 9. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi válaszokat. Igen, házinak kaptuk. Akkor beírom hogy ellentmondásos. Angolul hogyan mondjuk ezt? Van erre valami szép kifejezés?
2021. ápr. 9. 16:07
 7/9 anonim ***** válasza:

A Hot MILF miért ellentétes? A MILF azt jelenti, hogy "Mother I'd Like to Fuck", úgyhogy nagy eséllyel pont, hogy jellemző rá a dögösség.


Az unshaggable teen-en pedig egyszerűen nem tudom túltenni magam. Mégis milyen idióta tanárod van neked?

2021. ápr. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7: Én nem idiótának nevezném, hanem lustának mint a halál. Míg jelenléti órák voltak, sokszor fejből adott feladatokat, mert lusta volt elmenni a 3 méterre lévő füzetért, és a táblára sem írt szinte soha, mert ahhoz fel kellett volna állnia. Most meg talált a neten egy csomó angol feladatot, azokat adogatja ki, mert az úgy egyszerűbb. (Sajnos megoldás az nincs hozzá, már néztük.) Szerintem át sem olvassa hogy mit ad ki megoldani.
2021. ápr. 9. 16:24
 9/9 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok..

#7 mint mondottam, azt a két szópárt nem tudom hova tenni


#kérdező opposite adjectives de lehet jobban járunk a "paradoxical adjectives" meghatározással ...mivel inkább egymásnak ellentmondóak, mintsem ellentétpárok

2021. ápr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!