Pulito8679 kérdése:

CH4(g)+2H2S(g)oda vissza nyilak CS2(g)+4H2(g) Töltsd ki a táblázatot H2S koncentráció növelése. H2 koncentráció növelése. CH4 koncentráció növelése. Nyomás csökkentése. Egyensúly eltolodásának iránya? A CS2 mennyiségének változása?

Figyelt kérdés

Aki tud kérem segítsen.

Kémia



#kémia #Kémiai egyensúly befolyásolása
2021. ápr. 21. 18:30
 1/6 Silber ***** válasza:
75%

1.: Nem látni semmiféle táblázatot

2.: Meddig jutottál?

3.: Az oldal nem házifeladat-generátor, hanem segítséget nyújtó hely

2021. ápr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Z003 ***** válasza:
Igen milyen táblázatot?
2021. ápr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos kissé flegma válaszodat.segítséget kértem nem kioktatást.A segítség amúgy sem kötelező ha nem tetszik görgess tovább.Az oldalon nem lehet képet feltölteni így nem lehetséges hogy megmutassam.így szólt a feladat ezért így írtam ki hogy érthetőbb legyen,egy táblázatos feladatról van szó.Amúgy szerintem azért alakult ez az oldal hogy segítséget kérjünk ha szükséges.De azért kösz!
2021. ápr. 21. 20:35
 4/6 Z003 ***** válasza:
100%

Számtalan módon lehet itt is képet megosztani. Viszont hogy szeretnéd hogy kitöltsünk neked egy táblázatot amiről semmit sem tudunk, az nem hiszem hogy lehetséges. Milyen formátumban, felosztásban kéred, százalékban ha igen akkor 1 százalékonként vagy valami előre megszabott módon, ha nem százalékban akkor grammban vagy mólban, vagy esetleg térfogat százalékban?


Nem tudunk segíteni ha nem tudjuk hogy hogy és mit kéne kitölteni.


"Amúgy szerintem azért alakult ez az oldal hogy segítséget kérjünk ha szükséges" Igen de te nem azt kérdezted hogy hogy kell megoldani vagy milyen logika alapján kell elkezdeni, hanem azt kérted hogy csináljuk meg.

2021. ápr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget már nem szükséges.Sajnos a kémia nem az erősségem!!!Nem rég regisztráltam az oldalon így nem tudom hol kell a kérdéshez képet csatolni bocsi.Ha feljebb lapozol akkor látod hogy ott van kérem aki tud segítsen.Nem azt írtam kérem old meg helyettem?!!!Ennyit erről!!!!Tovább nem kommentálom.
2021. ápr. 22. 00:08
 6/6 Silber ***** válasza:

A 2. Pontban kerdeztem, hogy meddig jutottal - ergo hol akadtal el a feladatban. De inkabb panaszkodsz, minthogy leirnad es segiteni tudjunk a tovabblepesedben.

Az oldalon van kb. 15 ember aki meg tudja oldani neked a feladatot ennyi adatbol is, de az haromszor annyi idobe telik. Ezt pedig nem varhatod el senkitol, foleg ha cserebe nem kap semmit.

2021. ápr. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!