Az Adventure és a Discovery teherbírása összesen 630 t volt. Az Adventure teherbírása 1,1-szerese volt a Discoveryének. Mennyi külön-külön a két hajó teherbírása? A valaszokat elore koszonom!! (holnapra kene nagyon fontos 7-es matematika feladat)


(7es matekfeladat)

Levezetes is kell!!!!!!!



#házi feladat #iskola #Hazisegitseg
2021. ápr. 21. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:

1,1*d+d=630

2,1d=630

d=300, a=1,1*300=330

2021. ápr. 21. 18:58
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom!!
2021. ápr. 22. 11:44