Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Segíteni nekem valaki holnap...

Segíteni nekem valaki holnap szerves kémia dogában?

Figyelt kérdés

Alapból sose szoktam ilyet kérni, de 3 és 4 között állok, és nem lehet a bizimben 3as, mert a szüleimtől nagyon ki fogok kapni. Tanulok a dogákra mindig, de egyszerűen nem megy. Nagyon hálás lennék, ha valaki segítene holnap.


Egy kétségbeesett 17 éves lány



2021. ápr. 26. 07:18
 1/5 Mojjo ***** válasza:
100%

Inkább a közoktatás kategóriába való ez a kérdés.

Van bármi, amit nem értesz, nem világos, segíthetne, ha nem egy tankönyvből, vagy wikipédiáról olvasnád, hanem valaki elmagyarázná máshogy, a saját szavaival? Mert ilyenben szerintem sokan szívesen segítenek :)

(És nem a jegyeid határoznak meg téged. A hármas meg még csak nem is egy vállalhatatlan, rossz érdemjegy. Persze, lehetne jobb, de semmi baj azzal sem, ha így sikerül esetleg. Sajnálom, hogy a szüleid nem így gondolják.)

2021. ápr. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy most úgy vagyok vele, értek mindent, aztán megkapom a dolgozatot és olyan, mintha semmit se tanultam volna :(
2021. ápr. 26. 07:42
 3/5 Mojjo ***** válasza:
Na, hogy sikerült végül? :)
2021. ápr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy nagyon kedves személy írt, hogy segít, szóval neki köszönhetem, hogy jól sikerült☺️
2021. ápr. 27. 15:57
 5/5 Mojjo ***** válasza:
100%
Szuper akkor :)
2021. ápr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!