... Mivan?... (Kémia)

Figyelt kérdés

Kémia, ma ez jött:


"1. Hasonlítsd össze a szappanokat és a szintetikus mosószereket a következő szempontok szerint: alapanyaguk, kémiai szerkezetük, előnyös és hátrányos tulajdonságaik.


2. Hasonlítsd össze a vasat, az alumíniumot és a rezet korrózióállóság szempontjából! Magyarázd meg a különbségeket.


3. Hasonlítsd össze a szerves trágyákat és a műtrágyákat a keletkezésük, az összetételük és a környezetre gyakorolt hatásuk alapján."


Én csak nézek, és nem értem mi van? Egyre többször olvasom el, annál értelmetlenebb. Tudom hogy nem vagyok jó Kémiából, de akkor is?


Ha bárki érti és tudja rá a válszt, nyugodtan írja le?



2021. ápr. 28. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A tankönyved idevágó oldalait már elolvastad?
2021. ápr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fú bas*ki, senki nem fogja megoldani ezt helyetted. Nyisd ki a tankönyvet, vagy üsd be a googleba: szerves trágya összetétele, keletkezése utána műtrágya összetétele, keletkezése. Vagy műtrágya vs szerves trágya. A házid alapján nem 12 éves vagy, tanuld meg használni az internetet.
2021. ápr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan írja le?
2021. ápr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tom Benko ***** válasza:
Borz alom! Kérdések, amikre nem elegendő a tankönyvi textus puszta visszabüfizése! Még a végén megtanulsz gondolkodni! PÁNIK! PÁNIK! PÁNIK!
2021. máj. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!