Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan lehet megnyithatatlanná...

Hogyan lehet megnyithatatlanná tenni egy word dokumentumot?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon megcsúsztam a gimiben a beadandókkal a héten, túl sok lett a végé fele, és már nem biztos, hogy mind meglesz ma. És valahogy időt kellene nyernem, akár egy olyan dokumentummal, amit nem lehet megnyitni. Sajnos kitolni nem fogják a határidőt, sok volt a visszaélés ezzel. (Én nem csináltam ilyet, de nincs kivételezés...)

És hallottam, hogy van valami opció az ilyen dokumentumok tönkretételére, hogy ha meg akarná nyitni a tanár, akkor hibát írjon ki. Ez hogy működik? ha számít, akkor mi clasroomot használunk. Valaki segítsen légyszi..


2021. máj. 2. 14:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve ezek csak szúrópróbaszerűen vannak ellenőrizve, szóval lehet pont meg se nyitja a tanár az én rossz dokumentumom, csak kell, hogy legyen ott valami, ami ha ottvan, és ne adj isten megnyitja, akkor nem működik.
2021. máj. 2. 15:07
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2021. máj. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

miközben másolod át egy pendrivra, csak húzd ki a gépből

az eredmény egy 0kb-os sérült fájl lesz

2021. máj. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez sem lesz kibúvó; a te felelősséged, hogy használható fájlt küldj el a tanárnak, így simán értékelheti úgy, mintha be sem adtad volna. Ha pedig valamilyen csoda folytán mégis adnak pótlásra lehetőséget, akkor pedig az újonnan beküldött dokumentum adatai között látszik az időpont, amikor létrejött.
2021. máj. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ezt is át lehet hidalni, csak vissza kell állítani a számítógép rendszeridejét

de amúgyis mondhatja, hogy új dokumentumba másolta a hibás dokumentumból a dolgokat

2021. máj. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tehát ha feltöltök Classroomba egy dokumentumot, ami nincs tömörített mappába, hanem csak úgy ott van, és lementi a tanár, akkor annak látszik a létrehozási ideje? Csak mert ha én töltöttem le dokumentumot, akkor nekem létrehozásnál a letöltés idejét írta.


Igazából aki nem adta be, azokra mindig rá volt hagyva hetekig, hónapokig szóval nem hiszem, hogy egy időn belül leadott "véletlenül" hibás fájlon fognak fennakadni, lévén, hogy eddig mindig kész voltam. Na meg nem a legszigorúbb tanárral szeretném ezt eljátszani, hanem olyannal, aki sokszor nem nyitja meg a feladatot és hetekig elnézte mindenkinek azt, hogy nem adott le feladatot.(De én eddig mindent leadtam, csak most az egész délután után is sok van hátra, pedig hétköznap is csináltam a beadandókat.) Szóval ha nem készülök el tizenegyik, akkor neki adok le majd hibás fájlt, mert ő nem biztos, hogy megnézi.(Azt mondta szúrópróbaszerűen, hogy kész-e, plusz órán közösen ellenőrzünk, szóval lehet nem nyitja meg, hogy ő javítson)

2021. máj. 2. 19:22
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha meg mégis látszana az új fájl dátuma, akkor szerintem is elég azt mondani, hogy a hibásból másikba tettem/kiírtam füzetbe és lefotóztam, mert az tuti nem romlik el.
2021. máj. 2. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!