Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Sokan úgy gondolják, hogy...

Sokan úgy gondolják, hogy nyáron érdemes külföldre utazni pihenésképp, míg mások a belföldi utazásokat részesítik előnyben. Milyen előnyei, illetve hátrányai vannak az egyik, illetve a másik típusnak? Érveidet és ellenérveidet 10-12 mondatban fejtsd

Figyelt kérdés

2021. máj. 3. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

ez a házi? te szegény

van egy harmadik tipus is: akinek nincs pénze sehová sem utazni. hátrány: otthon kuksol. előny: nem lesz covidos

aztén van a nagyedik is: akinek van pénze csak kedve nincs kimozdulni

hátrány: 4ever alone, gyenege izomzat, elhízás előny: nem lesz covidos, lesz pénze 0day megvenni a játékokat, egész nap lehet kockulni


én speciel nem tudom a belföldi külföldi utazásnak mi az előnye, gondolom kimozdulsz, látsz egy csomó új tájat, kipróbálhatsz kajákat/hasmenést, míg a hátránya a többi ember aki ott nyüzsög körülötted, a gyerekeik meg egész nap ordítanak, meg belepisilnek a medencébe. plusz nyaralás után nincs pénzed se. és igazából semmit sem láttál, max mint operatőr, mert ugye mindent le kell filmezned, aztán otthon tv-n megnézed amiket ott láttál. mint ha a natgeot néznéd. tényleg megérte a sok pénzt.

2021. máj. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Agyevő baktériumot illetve amőbát elég nehéz itthon szerezni.

Döntsd el, hogy ez előny, vagy hátrány.

2021. máj. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A külföldi utazás előnye, hogy sokkal többet láthatsz a világból, megismerhetsz új kulturákat, szokásokat. A hátránya, hogy azért elég sokba kerül, az odatartó út is hosszú, és nem sokáig tudod élvezni. A belföldi utazás meg ennek az ellentéte.


Egyébként nem értem, hogy miért nem lehet egyeseknek normálisan válaszolni. Aki nem szeret utazni, az otthon nyomhatja tovább a fotelt a telefonjával együtt, és ihatja az olcsó sört. Ez való neki, de attól még más kedvét nem kell elrontani.

2021. máj. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ez hazi feladat volt utolsó

plusz elég nagy baj van ha azért nem utazol, mert elvették a gyk-n a kedved

plusz én elég részletesen válaszoltam, te meg közhelyesen

#1-es voltam

ja és gondolom a házit már rég be kellett adni

2021. máj. 28. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4. És attól, hogy házi, nem lehet rá normálisan válaszolni? Egy egyszerű kérdés volt, nem pedig egy sor feladat. A második mondatod meg hülyeség, nem arra értettem. Nyilván egy ennyi nem fogja elvenni senki kedvét, csak akkor nem értem, miért kell ilyen stílusban írni. Az lehet, hogy az én válaszom közhelyes, de legalább több, mint a semmi, és nem alpári stílusban írtam le. A kérdés szempontjából pedig, lényegtelen, hogy bekellett adni-e a házit, vagy sem. Az oldal azért van, hogy az ember adott kérdésekre lássa a választ, ezért nem is lehet őket törölni.


Egyébként látszik, hogy te soha nem utazol pihenés képpen sehova. Idáig hallom, hogyan pattannak szét az idegeid. Remélem, azért szabadnapjaid vannak.

2021. máj. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem jópofán válaszoltam, szines kis házit bírt belőle írni


a személyeskedést hagyjuk

2021. máj. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6. Ja, vagy egy olyan esszét, amiből az tükröződik vissza, hogy egy kiégett ember milyennek gondolja az utazást, aki csak kényszerből megy el, legalább hadd lásson valamit a világból.
2021. máj. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!