Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mely nyelveket érdemes tanulno...

Mely nyelveket érdemes tanulnom az angolon kívül, ha informatikával szeretnék foglalkozni? (belföldi, külföldi, illetve távmunka esetén)

Figyelt kérdés

Amennyiben az irodai szintű felhasználáson kívül, van hardveres és rendszergazdai ismereteim, továbbá a webprogramozáshoz is értek (html, css, php & mysql, javascript jquerry), milyen nyelve(ke)t érdemes tanulnom? Az angol magától értetődő, de azonkívül?

Mit a kérdésből is látszik, nem feltétlen ragaszkodom Mo.-hoz, így azt ne vegyétek figyelembe. Viszont fontos megjegyezni, hogy egy okj-t leszámítva (webmester) nincs papírom, a legtöbbet könyvekből, és netes segédanyagok alapján tanultam, és gyakoroltam, így előny az a hely, ahol inkább a tudás számít.



2016. szept. 19. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem németet. Sok magyar informatikus megy dolgozni Svájcba vagy Németországba. Illetve Budapesten is sok német gyökerű cég van: Siemens, SAP, stb.
2016. szept. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Visual BASIC, C++, Pascal stb.
2016. szept. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Német
2016. szept. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Lovári és héber.
2016. szept. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Üzbég és tadzsik.
2016. okt. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tedla válasza:
Orosz
2016. okt. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!