Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan folytatnátok az Egri...

Hogyan folytatnátok az Egri csillagokat SOS?

Figyelt kérdés
Azt a feladatot kaptam, hogy folytassam az Egri csillagokat, de nincs ötletem! Sürgősen kellene! Segítenétek?

2021. máj. 16. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Az nem válasz, hogy megindoklod, miért nem folytatnád?
2021. máj. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
valami hasznosabbat? Konkrét történetet...
2021. máj. 16. 13:02
 3/5 szp72 válasza:
100%

Ez egy jó feladat, mert a tanárod is pontosan érzi, hogy ez a regény nincs igazán befejezve. Én így folytatnám:


Az egri vitézek a győzelem napján hosszan nézték az eget, mert az egri csillagok mintha egyre nagyobbak és nagyobbak lettek volna. S valóban fényes űrhajók érkeztek az égből s földönkívüliek léptek ki belőle szóba elegyedve Dobó Istvánnal és a többiekkel. Hallottuk, hogy megtámadott benneteket a félhold népe, ezt mi a csillagok lakói nem tűrhettük és elhatároztuk, hogy segítségétekre sietünk. Láthatatlan félelem sugarakkal bombáztuk őket, ezért tudtatok nyerni. A történetnek persze híre ment, hogy az egri csillagok segítettek a magyaroknak megvédeni a várat.

2021. máj. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az 1556-os várostrommal folytatnám, amikor viszont sikerült elkergetni a gyaur kutyákat.
2021. máj. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2021. jún. 1. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!