Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti hogyan folytatnátok az...

Ti hogyan folytatnátok az Éhezők Viadalát?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból érdekel, mert én néha elgondolkozom rajta hogy hogyan folytatódhatna a könyv:) Megköszönném ha normális válaszokat adnátok.

2014. febr. 28. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Én sehogy, szerintem nagyon jól le van zárva, kerek egész kis történet. :)
2014. febr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se lehet folytatni az eredeti történetszálat, de egy vagy két előzménytörténetet lehetne írni pl: 13 körzet lázadása vagy panem kialakulása
2014. febr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen abban igazatok van hogy nehéz lenne folytatni a történetet és talán értelmetlen is, de azért részletesebb leírást is adhattak volna Katniss és Peeta gyerekeiről. Legalább azt hogy mi a nevük. Meg kíváncsi lettem volna hogy milyen Gale élete a Másodikban meg ilyenek.Nem ártana erről valami rövid könyv ami rajongói kérdésekre válaszol. Azért köszönöm a válaszokat.
2014. febr. 28. 19:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én szívem szerint az első könyv végét írtam volna át. Hagytam volna, hogy elkövessék azt a szép kettős öngyilkosságot. Ettől még bőven kitörhetett volna a lázadás. De ha már Collins így írta meg, szerintem le van ez zárva. Esetleg új főszereplővel, egy olyan tíz évvel később lehetne folytatni a sztorit, de az már elég erőltetett volna. Katnissékkal már nem kell semmit kezdeni, kaptak azok eleget...
2014. febr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kíváncsi lennék egy könyvre vagy akár egy sorozatra Katniss gyerekeiről, az ő szemszögükből. Hogy milyen lehet így felnőni, hogy milyen Peetáék élete később, hogy boldogulnak a kicsik. :)
2014. márc. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az a baj, hogy a harmadik rész végén elvileg happy end van, a lázadás leveri a Kapitóliumot, Katniss végülis Peetát választja (megj.: amúgy a szerelmi háromszögük k**va jól el van találva sztem, végig kétesélyes, de sehol nem nyálas-giccses), gyerekeik születnek, minden úgy történik ahogy a nagykönyvben meg van írva. Jól írta valaki előttem, hogy ehhez már csak előzménytörténetet lehetne kreálni, továbbgondolni is lehetne végülis, csak kérdés hogyan:

Újra feltámad a Kapitólium: koppintása lenne a Birodalom visszavágnak.

Érkezik valahonnan egy külső támadás az új Panem ellen: szimpla háborús csetepaté-történet lenne.

Mégiscsak megrendeznek egy éhezők viadalát: újabb rókabőr-lehúzás, ráadásul Katniss részben emiatt az ötlet miatt öli meg Coin elnököt, értelmetlenné válna a harmadik rész vége.

Esetleg mellékszálként előkerülne Gale, veszélybe sodorva Katniss és Peeta kapcsolatát: az ilyet hagyjuk meg Danielle Steelnek.

De ez csak az én véleményem, lehet nem elég élénk a fantáziám :D

2014. márc. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!