Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Jól könyveltem a dolgokat?

Jól könyveltem a dolgokat?

Figyelt kérdés

Készülök a számvitel vizsgámra és egy mástól kapott feladatból gyakoroltam. Sajnos a screenshot aljáról lemaradtak a kiegészítő információk (nyilván módosított volna 1-2 adaton), ami miatt (remélhetően csak e miatt) kialakult az eszközök és források között 1500 különbség. Valaki esetleg nem tudja átnézni hogy amennyit megcsináltam az helyes-e?


[link]



2021. jún. 1. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami nem jó, mett az eszközöknek és a forrásoknak meg kell egyezni a végén
2021. jún. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azzal tisztában vagyok csak szoktak adni még a feladathoz kiegészítő információkat pl.


Az egyéb tartósan adott kölcsönök évente, egyenlő részletekben kerülnek törlesztésre, a futamidő 2 év.


A hosszú lejáratra kapott kölcsönök évente, egyenlő részletekben kerülnek törlesztésre, a futamidő 8 év.


A beruházási és fejlesztési hitelek évente, egyenlő részletekben kerülnek törlesztésre, a futamidő 10 év.


és ezek nekem lemaradtak.

2021. jún. 2. 11:22
 3/4 A kérdező kommentje:

Találtam egy másik, de már hiánytalan feladatot. Ott ahol elrontottam, odaírtam a helyes eredményt. Valaki le tudná írni légyszíves, hogy hogyan lehet azokat az eredményeket megkapni.


[link]

2021. jún. 2. 12:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem bge-s pü2? :D
2021. júl. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!