Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit tegyek, ha némelyik...

Mit tegyek, ha némelyik kérdésemet provokációnak könyvelték el, pedig nem annak szántam?

Figyelt kérdés

Mit tudnék változtatni, hogy ez ne így legyen ?


Főleg mostanában azért nagyon szoktam ügyelni, hogy semmilyen trágár, obszcén, pejoratív szót ne használjak. Viszont ha kicsit is megosztóbb a kérdés, sokan nekemtámadtak, hogy csak szítom a feszültséget, pedig én nem akartam. Lehet rosszul fogalmaztam ?


Csak nem akarom, hogy gonosznak higgyenek az emberek, aki itt éli ki magát. Nem akarom, hogy elkönyveljenek trollnak, mert nem vagyok az és nem is akarok az lenni.


Próbálok ezen változtatni. Nem akarom az embereknél kihúzni a gyufát. Sokszor a kérdésembe belekötöttek, volt olyan, aki elkezdett szidni, ekkor visszaírtam neki valamit.


Hogyan tudnék változtatni, hogy ne "ugorjak" egyből, ha valaki sérteget, vagy beszólogat nekem ?


2021. márc. 22. 19:04
 1/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy sok kérdésben nem fogalmazok egyéetelműen, vagy pontosabban kétértelműen fogalmazok és ezért értenek félre engem az emberek.


Próbálok higgadt maradni, nem veszekedni. Illetve lehet kerülnöm kellene a megosztó kérdéseket is. Lehet inkább "száraz" témákat dobok be, nem akarom, hogy veszekedés legyen a kérdésem alatt.

2021. márc. 22. 19:08
 2/8 A kérdező kommentje:
Pedig esküszöm, hogy nem annak szánom és 99%-ban szerintem tök átlagos dolgokat kérdezek.
2021. márc. 22. 19:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Először is állj le a floodolással. Szedd össze a gondolataidat, fogalmazd meg 1 mondatban amit le akarsz írni, és 1 hozzászólást küldj be, utána pedig várd ki amíg reagálnak rá. Az előző kérdésednél is egymás után betolsz 4-5 választ szétdarabolva pár mondatonként, és utána megint fel fogsz háborodni, hogy törlik őket, mert spameled az oldalt.
2021. márc. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A megoldás nagyon egyszerű: ne kérdezz feleslegesen.

Minden olyan kérdés, ahol nem te akarsz megtudni valamit, gyakorlatilag kisebb-nagyobb mértékben provokatív.

2021. márc. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Oké, én is elszúrtam és muszáj dupláznom, ezzel segget csinálva a számból a kioktatással:

"fogalmazd meg 1 mondatban és 1 hozzászólást küldj be"

Ezt akartam mondani helyette: "fogalmazd meg 1 hozzászólásban, és azt küldd be csak"


Erre utaltam vissza, biztos hogy te vagy: 11 válaszból 9 a tiéd:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__1103663..

2021. márc. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A floodolás sem szándékos igazából, hanem valahogy mindig eszembe jut új információ és utánatoldom. De ez abszolút nem tudatos.


Mert írok egy kommentet és utána jut eszembe, hogy ezt és ezt bele kellett volna írnom. Egyébként én a való életben is tisztára szétszórt vagyok, a gondolataim is össze-vissza csaponganak.


Na tehát próbálok akkor 0 megosztó kérdést meg választ írni. Az érzelmeimet meg próbálom valahogy megzabolázni. Kétértelmű, vagy erős érzelmi töltetű kérdést lehet inkább ki se írok, de semmiképp nem szeretnék feszültséget szítani.

2021. márc. 22. 19:25
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet túl nagy a megfelelési kényszered és túl sokat adsz mások véleményére. Bármit megkérdezhetsz, ha az az oldal szabályain belül maradsz, és el tudod viselni azt, hogy másoknak ellentétes véleménye vagy kritikája is lesz a dologgal kapcsolatban. Nem kell lábujjhegyen járni, nehogy valakit megzavarj, meg irreálisan cenzúrázni magad, hogy jaj, csak nehogy valaki rossz néven vegye hogy megszólaltál.


Lehet új vagy még az oldalon, pár hét alatt meg fogsz edződni. Ahhoz azért legyen lelkierőd, hogy itt vannak, akik akkor sem fognak igazat adni neked, ha igazad van. Nem fogják elismerni a hasznos válaszodat akkor sem, ha objektíven írsz és még alá is támasztod valamilyen forrással. Vannak, akiknek semmi nem számít, semmi nem szent, és csak a rombolás a céljuk. Találkozni fogsz 0%-ra lepontozott teljesen normális és hasznos válaszokkal is, csak mert az első 1-2 pontozón rajta volt a genyóság, a többi pedig nem mer ellentétesen szavazni, mert fosnak attól, hogy akkor nem kapnak elég pontot a rendszertől (a többséggel ellentétes szavazás pontlevonással jár).

2021. márc. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére van pár olyan ember is, aki a jó válaszokat akkor is felpontozza, ha nullán állnak.
2021. márc. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!