Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mekkora volt a reálbér növeked...

Mekkora volt a reálbér növekedés Magyarországon 2017-ben, ha a nominális átlagbér növekedésének mértéke 6,2 % és az inflációs ráta 2,2 % volt?

Figyelt kérdés

1: 2,8%

2: 6,2%

3: 4,0%

4: 2,2%


2021. jún. 6. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

E: egyik sem, illetve nem eldönthető...


Az előbb volt már egy A-D kérdés, remélem, nem ebből lesz ma vagy 30...

2021. jún. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1,062*0,978=1,038636, így 3,8638% => 4%
2021. jún. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1*

Én kérek elnézést hogy segítséget kértem a házi feladatomban 😅

2021. jún. 7. 18:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem segítséget kértél csupán, hanem azt, hogy valaki oldja meg helyetted... Legalább ne csaljunk a szavakkal való játszadozás révén. A segítség a rávezetés, de te nem arra vártál - és ezt te is pontosan és jól tudod.


És a másik kérdéseddel egyetemben ezek annyira alapkérdések, hogy ha ezt nem tudod megoldani egyedül, akkor tán nem a gyk-n kellene tanulnod, hanem komoly segítséget kéne kérned és nekiülni egymagad tanulni - tudom, nem kényelmes, és nem lehet közbe közösségi oldalakon aktívkodni - de C'est la vie!

2021. jún. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!