Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Kötelező olvasmányokról gyors...

Kötelező olvasmányokról gyors jegyzetkészítés?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy mi a leggyorsabb módja hogy egy könyv tartalmáról jegyzetet írjak. Próbáltam a hangoskönyveket de azok hosszúak, az interneten talált jegyzetek meg használhatatlanok. Ötletek?

2021. aug. 19. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Gyorsítva hallgatod a hangoskönyvet. 1,5 vagy 2-es gyorsítás aztán szevasz
2021. aug. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Olvasni próbáltál már? Tudod, a könyvet, aminek lapjai vannak, azokon meg betűkből szavak és mondatok. Csak ki kell nyitni, de vigyázz, kézzel kell! Nincs rajta gomb. XD
2021. aug. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
#2 ne ijeszd meg, már így is fel van zaklatva XDD
2021. aug. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én olyat csináltam anno, hogy nem olvastam végig minden bekezdést.

Modjuk ez csak akkor megy, ha amúgy szoktál olvasni, csak egyebet, mert hanem nem fogsz rájönni 2 sor után, hogy az adott bekezdés csak valami leírás, vagy cselekmény is van benne.

2021. aug. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 krwkco ***** válasza:
100%

"Az érdekelne hogy mi a leggyorsabb módja hogy egy könyv tartalmáról jegyzetet írjak."

Úgy érted, hogy olvasod a könyvet és közben hatékonyan jegyzetelsz?

Vagy a teljes szöveg elolvasását is meg akarod kerülni valahogy?

2021. aug. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Melyik kötelező olvasmány az? A legtöbbet olvastam. Magyar faktos vagyok. Megpróbálhatok segíteni.
2021. aug. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
#2 és #3, mam már az olvasni tudás az nem magától értetődő. Felsőbb iskolákban sem. Kérdező nagyjából csak az ellenőrzőjét olvasta el az első 12 évben (pont végére jutott), aztán meg egy étlapot, de a köretet a kör tárgyesetének vélte.
2021. aug. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ne foglalkozz vele, egy 1-estől nem fog összedőlni a világ.
2021. aug. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!