Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » SAP programban, hogyan tudom...

SAP programban, hogyan tudom a nézetet Sales Area Data-ra állítani General Data-ről?

Figyelt kérdés
A Change customer-en belül kellene átállítanom. Bocsánat, ha érthetetlen, de még ma használtam először a programot és nem nagyon tudom mit, hogyan kell😅.

2021. szept. 22. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor még nagyon sok bajod lesz vele. Én évekig használtam egy cégnél. Aztán amikor váltottam, az új cégnél teljesen más a felület. Pedig mindegyik hana.

Szerintem itt nem fogsz válaszra lelni.

2021. szept. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a "baj" az SAP-val, hogy mindegyik cég úgy alakítja a saját ízlésére, ahogy akarja. Én másfél évtizede használok napi 8 órában SAP-t, és fogalmam sincs, miről beszélsz.
2021. szept. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem akkor, nem gond. Köszönöm, hogy normálisan válaszoltatok és nem leoltást kaptam😁
2021. szept. 23. 02:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Nalunk ezek külön fülön vannak, tehát át kell menni egy másik fülre. Amúgy ha sokat kattinthatsz megtalálsz bármit, én is így tanultam meg.
2021. szept. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még annyi hogy az accountba való belépéskor be kell írnod a sales areat, különben nem jeleníti meg.
2021. szept. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!