Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan válhatna felszabadítóbb...

Hogyan válhatna felszabadítóbb érzéssé a matematika tanulás?

Figyelt kérdés
2021. szept. 29. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Vannak olyan emberek akiknek nem a matek a szivuk csucske gondolom te is ez vagy, de ami nem megy azt nem kell eroltetni. Amit eroltetsz azt annal inkabb utalni fogod tapasztalatbol beszelek.
2021. szept. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Látványos dolgokkal. Ma erre csomó eszköz van. Csak nagyon kevés ember ért a matematikához és az oktatáshoz is.
2021. szept. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
A Csók és matek c. könyv nekem tetszett, hasonló a témája, mint amit kérdezel :)
2021. szept. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha otthon megint átveszed a saját tempódban az anyagot, és amikor van az a "mostmár értem!" érzés, az nagyon felszabadító. Sajnos sok tanár rohan az óráján.
2021. szept. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amit nem szeretsz ösztönösen és nem vagy kíváncsi az sose lesz felszabadító.

Én akármennyire is akarnék penge lenni kémiából, hülye vagyok hozzá és hagyom is az egészet mert számomra nem logikus. A matek viszont az.

Ha utálod nem fogod megszeretni. Egyetemen volt egy tantárgyam, amit az elején utáltam, majd elfogadható lett mert kb értettem a dolgokat viszont meg nem szerettem.

Tudod mi lett ezzel a tárggyal? Semmi. 3 év után se néztem rá. Tudod mi lett a matekkal? Mai napig ha úgy van odaülök és megpróbálom megcsinálni a feladatot mert érdekel és szeretem.


Nem kell szeretned a matekot. Sok ember nem szereti és az emberek többségének elég ha átvergődik rajta és nem matekos egyetemi szakot választ. Oda elegek az egyszerűbb matematikai dolgok is és 1-2 félév teljesíthetőek.

2021. szept. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!