Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan néz ki formailag egy...

Hogyan néz ki formailag egy kb. 10 oldalas beadandó?

Figyelt kérdés
Bocsánat, ha hülyeséget kérdezek, de tényleg nem tudom. Egy alig 10 oldalas beadandót kell elkészítenem, forrás megjelöléssel, képekkel, tartalomjegyzékkel stb. Formailag nem tudom hogyan is kell egy ilyennek kinéznie. A forrás megjelölését gondolom a végére kell majd írni, esetleg a szövegben megjelölni is kell? A tartalomjegyzéket az elejére vagy a legvégére? A címnek ilyenkor egy külön borítót kell elkészíteni? Köszönöm, ha segít ebben valaki!

#dolgozat #beadandó #beadandó kinézete
2021. nov. 1. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ, hogy hova, kinek kell beadnod. Tőle kell megkérdezned.
2021. nov. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

Itt pl. van egy minta, de szerintem ennyire nagyon azért nem minden tanár, nem minden tanszék, nem minden kar várja el:

[link]

2021. nov. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%
ennyire = ennyire részletesen, ennyire sok körítéssel
2021. nov. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!