Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki lefordítja ezt a német...

Valaki lefordítja ezt a német szöveget?Nagyon fontos

Figyelt kérdés

Das Wetter in Bayern


Teils trüb, teils sonnig bei 3 bis 17 Grad

Wetterlage: Ein Hoch über der Mitte Europas bestimmt heute und auch morgen das Wetter in Bayern. Dabei sorgt feuchte Kaltluft in den Niederungen für eine erhöhte Nebel- und Hochnebelneigung.

Das Wetter am Tag: Am Nachmittag herrscht in manchen Niederungen trübes Hochnebelwetter. Sonst ist es freundlich, mit besonders viel Sonnenschein in höheren Lagen. Die Temperaturen liegen zwischen 3 Grad in Teilen Unterfrankens und bis zu 17 Grad örtlich in den Alpen.

Das Wetter in der Nacht: Nachts verdichten sich die Nebelfelder in den Niederungen, in höheren Lagen bleibt es klar. Die Temperaturen sinken auf +3 bis -1 Grad.

Die Aussichten bis Sonntag Morgen ist es in den Niederungen meist trüb, im höheren Bergland und in den Alpen scheint die Sonne. Das Wochenende bringt unter leichtem Tiefdruckeinfluss überwiegend bewölktes Wetter, am Samstag regnet es gelegentlich. Die nächtlichen Tiefstwerte liegen bei 2 bis 6 Grad, die Höchstwerte zwischen 3 und 12 Grad.



2021. nov. 11. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Gugli fordító.
2021. nov. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Most komolyan.... nem te kértél egy órával ezelőtt német időjárásjelentési szöveget...??


Amúgy meg deepl.com


Ezt már illene ismerni...

2021. nov. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2021. nov. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De én kértem, google fordítóval hulyeseget ir ki, szeptemberben kezdtem el tanulni a nemetet, nyilvan nem tudom ezt lefordítani ;)
2021. nov. 11. 18:27
 5/7 A kérdező kommentje:
De a deepl.com tenyleg jo, koszi
2021. nov. 11. 18:30
 6/7 anonim ***** válasza:
De ha ennyire nem tudsz, miért kértél rögtön egy hosszú időjárásjelentést?
2021. nov. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mert az a feladat?
2021. nov. 11. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!