Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki leírná nekem részletese...

Valaki leírná nekem részletesen hogy miről szól az egri csillagok?

Figyelt kérdés
mert én már elolvastam csak nem nagyon értem előre is köszi :)
2010. szept. 4. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Nehezen hiszem el, hogy ha elolvastad, akkor nem érted, de mindegy.

1 mondatban: A török ostromolja Eger várát, de rácsesznek, közbe van még 1-2 mellékszál oszt víz. Keress rá googleban a rövidített tartalomra, ha neked nehezen érthető. Sry, már én is rég olvastam, ennél bővebben hirtelen nem tudom leírni :D

2010. szept. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi már ez is sok segítség
2010. szept. 4. 18:00
 3/8 anonim válasza:
Ha ennyi neked elég?
2010. szept. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Olvastad, de semmit nem tudsz róla? Érdekes. Annyi fáradtságot pedig vehetnél, hogy utánanézz neten vagy elmenj könyvtárba, hogy kivedd a rövidített kiadást...Ennyire nem kéne lustának lenni.
2010. szept. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
olvastam és nem vagyok lusta.te is az vagy ha a gép előtt ülsz -.-szánalmas
2010. szept. 5. 10:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem nagy kicsit a szád? Biztos arra pazarolja az ember az idejét, hogy egy ilyen lustaságnak leírja. Keljél fel szépen, és ne csak olvass, hanem tanulj egy kis tiszteletet is.
2010. szept. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha befognád a pofád mert én egész nap gürizek folyton stresszelek és este marad időm olvasni akkor meg már rohadt fáradt vagyok.De ha tudod vanak olyan emberek akiknek meg kell rendesen dolgozniuk a kenyerükért.Nekem úgy áll az egsz napom hogy:felkelek fél hatkor készülődök bebuszozok a suliba aztán hazaérek fél 2 kor megebédelek megycsinálom a házit tanulok,megyek segíteni este 8 ig atán olvasok egy kicsit.A te napod meg kb ennyi felkelsz emész a suliba hazajössz megcsinálod a leckét aztán meg gép tv estig szóval-.-
2010. szept. 5. 18:48
 8/8 anonim ***** válasza:

Az utolsó 2 válaszoló nem ugyanaz az ember. Én írtam, hogy nem kéne lustának lenni.

Amúgy meg, honnan tudod, hogy más mit csinál? Semmit nem tudsz rólam. És ha én már befejeztem a sulit és dolgozom? Képzeld nem ülök egésznap a TV előtt, mert dolgozom egésznap. Attól még nem gondolom magamat lustának, mert feljövök netre hétvégén. Úgyhogy légyszíves ne ítélkezz. És ha már vetted arra a fáradtságot, hogy elolvass egy olyan vastag könyvet, akkor nem nagy dolog beírni google-be, de hátha lesz valaki olyan rendes és leírja neked...

2010. szept. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!