Tudnátok segíteni egy feladatban? Ha a strucctojás 2 kg akkor mekkora a rá ható gravitáció?

Előre is köszönöm szépen!
2021. dec. 6. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted jó a kérdésed?
2021. dec. 6. 19:46
 2/5 krwkco ***** válasza:
F=m*g, ahol g a nehézségi gyorsulás.
2021. dec. 6. 20:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Fg=m×g

Fg=2kg×10m/s²

Fg=10 newton

2021. dec. 12. 11:43
 4/5 krwkco ***** válasza:

Újonnan 10*2=10?

Lemaradtam valamiről?

2021. dec. 12. 11:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Elírtam, egymás mellett van a két szám...
2021. dec. 12. 11:49