Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudnátok kérlek nekem német...

Tudnátok kérlek nekem német fogalmazást írni a holnapi dogához?

Figyelt kérdés

Én nem nagyon tudok jól németül fogalmazni, és ha ezt átnézném sokkal jobban menne a holnapi doga.


"Was machen Sie alles am Computer? Wie gefällt Ihnen das Internet? Schreiben Sie darüber einen Text (80 - 100 Wörter)"



2021. dec. 6. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
ÍRd meg, ahogy tudod, tedd fel ide, utána segítünk kijavítani, de helyetted megírni nem fogja senki (legalább is remélem)
2021. dec. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

CSatlakozom az előzőhöz!


Írd meg, és írunk tippeket a javításra.


Amúgy pedig 6.400 ft + ÁFA, számlát tudok adni. :)

2021. dec. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Der Computer ist für viele Dinge gut. Für Entspannung, Spaß und sogar Lernen. Normalerweise spiele ich darauf, aber manchmal schaue ich mir Videos an und höre auch Musik. Ich spiele 4-5 Stunden am Tag, manchmal aber auch mehr. Ich möchte Programmierer werden, deshalb programmiere ich oft auf einem Computer. Ich liebe das Internet, das alles leicht zu finden ist, damit es einfacher zu lernen ist. Es gibt auch viele lustige Videos im Internet, also auch perfekt zum Entspannen. Ohne Internet und Computer wären meine Tage viel langweiliger.


Ennyire sikerült, ha valakinek úgy tisztább akkor itt van magyarul is:


A számítógép rengeteg dologra jó. Kikapcsolódásra, szórakozásra, és még tanulásra is. Általában játszani szoktam rajta, de előfordul, hogy videókat nézek, és zenét is hallgatok. Naponta 4-5 órát játszok, de néha többet is. Programozó szeretnék lenni, szóval sokszor programozok is a számítógépen. Azt szeretem az Internetben, hogy mindent könnyen meg lehet találni, így könnyebben lehet tanulni. Az interneten sok vicces videó is található, így kikapcsolódásra is tökéletes. Ha az internet és a számítógép nem létezne, sokkal unalmasabbak lennének a napjaim.

2021. dec. 6. 21:44
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Legalább ne nézd madárnak az embert, hogy egy az egyben bemásolod a Google Translate általi fordítást... Nem véletlenül nem vagy jó a nyelvből, mert még csak meg sem próbálod.
2021. dec. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jajjmar nektek semmi se jo xdd
2021. dec. 6. 22:07
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A tanarod is ismeri a deepl.com fordítót es bevési az egyest. 😂😂😂
2021. dec. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!