Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Miért osztályozza a matematika...

Miért osztályozza a matematikatanár, fizikatanár, kémiatanár, meg az összes többi tanárom a helyesírást?

Figyelt kérdés

Egy erős iskolába járok, de komolyan mondom nem értem. A matektanárom, a fizikatanárom és a kémiatanárom is nézik a helyesírást és még pontot is levonnak a dolgozatból. A kedvencem, amikor a hittudománytanár, aki mellesleg idősebb pap, illetve vallástudós/filozófus, illetve a földrajztanár és a történelemtanár nézi a tagolást, helyesírást, szóismétlést és az összes többit és még le is volt a jegyből, ha valaki mellőzi ezeket. A matektanár például simán nem adja meg a pontot a válaszra, ha helyesírásilag kifogásolható, meg a fizikatanár sem, ha elmélet is van a dolgozatban.


Miért? Azt mondják, hogy egyetemen is nézni fogják nézni... Ez nem egyetem.


Miért nézik? Nálatok is nézik?



2021. dec. 13. 21:08
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
98%

Szerencsére régebben ez nem volt kérdés. Természetes volt, hogy erre is vigyázni kell. Most . . .

Én például itt is megnézem, hogy kinek válaszolok. ( névválasztás, helyesírás, szövegértés )

2021. dec. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
94%
Mert azt szeretnek hogy ember legyen belőled... hogy kesőbb ne nezzenek le ....
2021. dec. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
98%
Mert az alapvető dolog lenne, hogy a nyelvet tudd helyesen használni, olyan szinten, hogy nem kell odafigyelni rá, automatikusan helyesen írsz és fogalmazol.
2021. dec. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
De miért veszi ugyanolyan hibának? Miért nem csak kijavítja? Vagy miért még azt sem? Ez nem magyar. Csak ott fontos a tagolás, a helyesírás, a választékos szóhasználat stb.
2021. dec. 13. 21:24
 5/39 A kérdező kommentje:
Nekem ne például egy papfilozófus magyarázzon arról, hogy mi jó és mi rossz. A papok buták, kuruzslók. Akkor beszéljen erről, ha valamit fel is bír mutatni.
2021. dec. 13. 21:25
 6/39 A kérdező kommentje:
A matektanár honnan tudja, hogy mi jó és mi rossz nyelvtanilag? Nem feladata tanítani.
2021. dec. 13. 21:26
 7/39 anonim ***** válasza:
90%
Akkor miert jarsz ilyen iskolaba ahol kuruzslók tanítsnak? 🤣🤣🤣🤣
2021. dec. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
93%

A pap meg a matektanár is elég értelmes ahhoz, hogy tudja, mit hogy kell helyesen írni. Meg nem olyan nagy a szája, mint neked, hogy még semmit nem teljesítettél, de mindenkinél okosabbnak tartod magad.

Nem tudom eldönteni, ennyire ostoba vagy, vagy pedig csak trollkodni akarsz, meg az sem világos, melyik a rosszabb opció

2021. dec. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
98%
6. Meg szerencse hogy te mindent IS tudsz! Sőt! Mindent jobban tudsz.🤣🤣🤣
2021. dec. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
97%
#8: 👍👍👍😎
2021. dec. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!