Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy kéne elkezdenem a jövőmrő...

Hogy kéne elkezdenem a jövőmről szóló fogalmazást?

Figyelt kérdés
fogalmazást kell írnom amiből dolgozat lesz. a jövőmről kellene hogy szóljon, hol tervezek továbbtanulni hogy képzelem el magam 5 év múlva stb. Hogy kéne elkezdenem? mindent tudok hogy mit kéne beleírni csak azt hogy éppen hogy kezdjem el azt nem.

2021. dec. 13. 23:58
 1/4 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%
"Érettségi után..."
2021. dec. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy tervezem, hogy 5 év múlva..."

"Remélem, az egyetem alatt..."

"Amikor a 20-as éveim első felére gondolok, úgy képzelem el magam, amint épp.. "

2021. dec. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 krwkco ***** válasza:
100%

Én a jelennel kezdeném:

pl. x éves vagyok. Idén fogok érettségizni a ... gimnáziumban.

Érdekel a sielés és a csillagászat. Ezért hosszú távon olyan állást szeretnék kapni, ahol sielés közben figyelhetném távcsővel a csillagokat. Terveim között szerepel, hogy jelentkezem a TF-re és az ELTE fizikus szakára. ...

2021. dec. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lehetne akár, hogy pl egy idős ember visszaemlélkezik,hogy fiatal korában mit is gondolt a jövőjéről, és akkor hogy ehez képest mi valósult meg. hogy csak pl elképzeled magad egy idős emberként, és akkor leírod, hogy ,,gyerekként mindig azt hittem a nemtom milyen szakon fogok továbbtanulni; ehhez képest tanulmányaimat a nemtomholi nemtom melyik suliban kezdtem.,, stb.
2021. dec. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!