Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mit kéne a világkép és az...

Mit kéne a világkép és az értékrend pontok hoz írni? Illetve hogy lehetne az Iliász szerkezetét pár sorban leírni? (max 4)

Figyelt kérdés
Az odusszeiábabol es az Iliaszbol kaptunk szempontokot, de nem tudom mit kéne ezekhez írni, valaki esetleg tud segíteni?

#irodalom #Odüsszeia #hiazifeladat
2021. dec. 14. 12:03
 1/1 anonim ***** válasza:

hát én nemtom, én régen olvastam ezeket, de mondjuk írjad, hogy a hősiesség, bátorság igen fontos erények, vagy legfontosabb, vagy egyik lefontosabb. én tehát nem értek ezekhez. csak tipp, hogy ezt pl talán beírhatod.

vagy pl nemtom, nézd meg a tankönyvet, vagy a neten hátha ír valamit ezzel kapcsolatbna.

2021. dec. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!