Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nem érted az egyenletet? Én...

Nem érted az egyenletet? Én segítek megoldani a házidat, ha egyenletről van szó, kérlek írd le a kommentmezőbe, az általad gondot okozó egyenletet, és segítek!

Figyelt kérdés
Nem érted az egyenletet? Én segítek megoldani a házidat, ha egyenletről van szó, kérlek írd le a kommentmezőbe az általad gondot okozó egyenletet, és segítek!

2022. jan. 5. 19:34
 1/4 anonim válasza:

Nekem egy véletlenszámgenerátorra lenne szükségem, ami tetszőlegesen minden héten kihúzott számot előre megtud mondani.

erre kérnék valami logaritmust felírni, amit használni is tudnék.

5 lottóra kéne a számszor, amit most szombaton este húznak.

Több évre visszamenőleg megvan a számszor, ezekből kellene kitalálni, mi lesz a következő hétre.

Ha megvan nem ide kérném kiírni, hanem privátban légyszi, mert nem akarom hogy más lássa.

Ha eltaláltam vele, írok majd vissza.

2022. jan. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 krwkco ***** válasza:
p=(2^2)^n+1, ahol p prím és n≥5.
2022. jan. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 krwkco ***** válasza:

Bocs. Udvariatlan voltam.

Előre is köszönöm.

2022. jan. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 krwkco ***** válasza:

Rosszul írtam a zárójeleket.

p=2^(2^n)+1, ahol p prím és n≥5.

És előre is köszönöm. (Most nem felejtettem el. :-) )

2022. jan. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!