Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egy virágnak színváltozata...

Egy virágnak színváltozata lehet:fehér, rózsaszín, és piros Milyen színű virágok várhatóak ha két rózsaszín keresztény egymással?

Figyelt kérdés
2022. jan. 12. 19:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%
Ezt szerintem próbáld meg újra..
2022. jan. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
68%
lapozz bele a bioszkonyvbe
2022. jan. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
80%

Fel nem fogom, hogy ezt a sok nyomorult kölköt miért nem tanítja meg senki használni keresőt... Én értem, hogy fújfúj lexikális tudás, de a készségeitekkel mégszarabbul álltok.


[link]

2022. jan. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
67%
Engem jobban érdekel, mit csinál a két pucér keresztény egymással :D
2022. jan. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
0%
2-es. a bioszkönyvben nincsen leírva. Mi is ezt a feladatot kaptuk, a tanár nem hajlandó tanítani, sem válaszolni az üzenetekre.
2022. jan. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
az en idomben meg benne volt. de ha most nincs is benne, az interneten mindig meg lehet talalni mindent: [link]
2022. jan. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
44%
De ha nem tudja hogyan keressen rá... A mostani oktatás egy nagy nulla. SEMMIT nem tudnak/tudunk. Én is kétségbeesve írogatok ide, hogy legalább egy megoldást kapjak, emrt a tanárok képtelenek tanítani, szerintem nagy részük nem is tud. a tankönyv lószr, nincs benne semmi. Elindulni sem lehet semerre, mert csak megkapjuk a feladatot és harjá bzdmg csináljad. Konkrétan rákeresni sem tudok, ha azt sem tudom milyen témakör. Átlapozom a könyvet, az öröklődés témakörben NINCSEN ilyenről szó, és máshol se.
2022. jan. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

7

Nem kell mindent az oktatásra fogni. Én is ebben a rendszerben nőttem fel (huszonéves vagyok), pontosan tudom, mennyire szar a rendszer, de attól még valahogy talpraesett szakember lettem, aki nem is boldogulna a szakmájában, ha nem tanult volna meg hatékonyan keresni dolgokat. Ehhez képest beírni, hogy "pink flower genetics", nem nagy ördöngősség.


3-as voltam.

2022. jan. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
29%
Nem fogom az oktatásra azt amit nem lehet. Viszont ha elédtolok egy egyenletet amit életedben nem láttál és azt se tudod, hogy mi az akkor mit csinálsz? beírod a gugliba? semmit nem fog kiadni ahogy ezekre a kérdésekre sem. MUSZÁJ, hogy valaki elmondja, vagy leírja, hogy legalább miről van szó. Cska hogy értsd: a tanáraink fele beteget jelentett, nem jön tanítani, ezért online-ba kerültünk át. Kiadják a feladatokat, csak elfelejtik leírni, hogy milyen témakör. Jelenleg nem adunk le semmit, majd rájönnek, hogy tanítani is kéne. Egyelőre jelezve az igazgató felé, még várjuk a fejleményeket
2022. jan. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

9

Nem, beírom a témakör nevét a gugliba és ki fog adni vagy egy mateking linket vagy egy wolframalpha/symbolab linket, ahova ha beírom, levezeti nekem a megoldást szépen és meg tudom tanulni belőle, hogy hogyan kell egy ilyet megoldani.


Csak hogy értsd: ez nem középiskolai anyag, keresgélni és forrásokat használni már jóval hamarabb meg kellett volna tanulniuk. Szerintem a többség kezében hamarabb volt itt számítógép, mint az enyémben, rég felfedezhettétek volna. Olyan dolgokat vártok az oktatástól, ami szigorú értelemben nem tartozik a feladatai közé. Ez a szintű szájbarágás már rég nem az oktatás feladata. Hibás az is, de hibásak a szülők, akik szarnak a gyerekükre és a gyerek is, akiben annyi nincs, hogy próbálkozzon, ellenben annyi informatikai tudással valahogy mégis rendelkezik, hogy egy fóumra írja ki a nyűgjét és mással csináltassa meg a feladatot. Szerintem aki idetalált erre az oldalra, annak mennie kellene a többinek is.

2022. jan. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!