Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki le tudná írni A kőszívű...

Valaki le tudná írni A kőszívű ember fiai című mű fejezeteinek tartalmát 1-2 mondatban?

Figyelt kérdés
Mindegyik fejezetről külön kéne. Ha lehet légyszíves gyorsan mivel már csak egy hetem van megírni az olvasónaplót :(((

2022. márc. 19. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Hány éves vagy?
2022. márc. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Talán hamarabb el kellett volna olvasni... Gondolom már szeptemberben elmondta a tanár a kötelező olvasmányok listáját.
2022. márc. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Tehát

- Lusta voltál elolvasni

- Lusta voltál rákeresni ( [link] három másodpercembe került erre rátalálni)

- És tőlünk várod, hogy megírjuk helyetted, ha jól sejtem, ingyen. Hűha

2022. márc. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
A kőszívű ember fiairól szól.
2022. márc. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Pont azt akartam javasolni, amit a 3. válaszoló.

Sajnos ezt nem fogod megúszni meló nélkül. Senki nem fog egy kész dolgot neked adni, mert fáradságos és időigényes

Legalább ezt olvasd el és ez alapján meg tudod csinálni.

Egyébként nagyon profi az oldal, a sok haszontalan kötelező olvasmányt el sem kell olvasni, mert itt nagyon jól le van írva.

2022. márc. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az internet tele van a kötelező olvasmányokat elemző ősszefoglaló oldalakkal, olvasd el azokat és fogalmazás át
2022. márc. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!