Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tényleg nem fognak a tanárok...

Tényleg nem fognak a tanárok segíteni érettségin?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehet buta kérdés lesz, de nagyon parázok az érettségi miatt, és hallottam már mindenfélét. Esetleg, ti betudtok számolni hogy mi volt érettségin? Vagy hogy ment ez az egész? Mert nagyon izgulok , és nem akarok leszerepelni…



2022. ápr. 6. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem segíthetnek. Noha nálunk volt egy olyan pletyka, hogy az egyik bolond, de amúgy jófej tanárnő hagyta hogy puskázzon a nála érettségiző csoport, de amúgy azzal számolj, hogy nem segít senki.
2022. ápr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy volt, hogy a tanárok nem segítettek, de amiatt nem szóltak, hogy egymásnak segítettünk.
2022. ápr. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Közvetlen nem, de utólag lehet bele írnak vagy kijavítanak 1-2 dolgot. Nekem pl így lett meg a matek 2es
2022. ápr. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Még a múlt évezredben értem.

Volt egy tanárunk, akitől féltünk végig. Az egyik írásbelin ő volt bent.

Azt mondja a megszokott mogorva, szigorú stílusában:

– Ha meglátok valakit, hogy puskázni próbál, ha meglátok valakit, hogy a másik papírját lesi, ha meglátok valakit, hogy bármi szabálytalanságot csinál, azonnal kizárom a vizsgából.

Ezután megfordította a széket, elővette egy újságot, és leült nekünk háttal. Nagysokára hangosan mondja (úgy 40 perc után): Na, lassan végzek a cikkel.

Ne tud meg, mi ment végig! :-)


Irodalom, szóbeli. Osztályfőnökünk tanította. Megkértük, mutassa, hogy a szétterített cédulák hogyan vannak sorba rakva ha jobbról van az első, jobb kezére támassza a fejét, ha bal oldalon van, akkor a ballal.

Na, mentünk sorban. Ő nő meg malmozik. Nem kicsit haragudtunk rá.

Szünetben fel is panaszoltuk neki.

– De hát én mutattam, hogy össze vannak keverve.

2022. ápr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk segítettek az írásbelin illetve hagyták hogy segítsünk egymásnak. Szóbelin pedig próbáltak olyat kérdezni amit tudták hogy tudunk vagy rá vezettek
2022. ápr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat <3
2022. ápr. 8. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!