Uhuka65 kérdése:

Helyes-e így oroszul az alábbi mondat? (munka)

Figyelt kérdés

Я рабочий низшей квалификации, и я работаю на очень маленьком заводе в Будапеште. Найти место работы у нас очень трудно, потому что сейчас везде больше конкурсы.


(Betanított munkás vagyok, nincs pénzem nyelvtanárra, így jobbára csak az interneten tudok nyelvet tanulni.)


(Kérem, hogy csak olyan írjon, aki tud oroszul, s szívesen segítene. Máskülönben a kérdést itt a gyakorin nem tudom "kiemeltté" tenni.)


2022. jún. 14. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:

És az hol van a magyarban h egy kis üzemben dolgozol bpen?


De a 2. Mondat se stimmel...

2022. jún. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!

Sehol.

Értem a mondatot magyarul, csak a nyelvtanban nem vagyok biztos. Ebben kértem segítséget itt, az oldalon.

2022. jún. 14. 16:02
 3/3 anonim ***** válasza:

A deepl szerint: [link]


Я неквалифицированный рабочий, работаю на очень маленькой фабрике в Будапеште. Здесь очень трудно найти работу, потому что в наши дни конкуренция везде очень высока.

2022. jún. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!