Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » 1 napig tartott mire megtanult...

1 napig tartott mire megtanultam számvitelből a mérleget. Másnak is ennyire sokáig tart? Vagy az én képességeimmel van baj?

Figyelt kérdés

2022. júl. 10. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, ez milyen mélységet jelent. Amúgy nincs jelentősége. A számvitelt alapvetően érteni és gyakorolni kell, kevés a magolós anyag. A mérleg és az EK pont ilyen, de csepp a tengerben. Ha ez nehezebben is ment, nem jelenti azt, hogy nehezen fogsz számvitelt tanulni.
2022. júl. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olyan mélységet, hogy például feltudom eszközök-forgóeszközök-készletek-és a készletekbe mik tartoznak részletesen
2022. júl. 10. 17:26
 3/6 A kérdező kommentje:
És a többinél is
2022. júl. 10. 17:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nincs mögötte semmi, csak bevágod, addig igen, ennyi idő...

Lehet, hogy jobban jártál volna, ha ezt az egy napot arra fordítotd, hogy megnézz néhány beszámolót, kicsit olvasgasd a számviteli törvényt, aztán a nap végére máris többet tudsz.

2022. júl. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy nincs mögötte semmi? A mérleget fejből kell tudni....ez az egyik alap....Ráadásul nem lehet úgy megtanulni, hogy nem tudom mi tartalmaz
2022. júl. 12. 04:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy nem kell fejből tudni. De bemagolni semmi értelme.
2022. júl. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!