Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Van valakinek olyan fogalmazás...

Van valakinek olyan fogalmazása, ami riport, teljesen mindegy kivel?

Figyelt kérdés
Házi dolgozatnak adták fel.
2010. szept. 23. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Bővebben? Lusta vagy házidogát írni?
2010. szept. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem van..Még régen (elég régen) kellett riportot készítenünk..(házi feladat volt) Nekem volt szerencsém akkor Deák Bill Gyulával riportot készítenem,és mai napig hálás vagyok érte..Nagyon jó fej ember,és tök közvetlen volt..

De nálad mi a kérdés? Riportot kell készítened,vagy egy elképzelt riportot kell írnod??

2010. szept. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egy riportot bárkivel, s nem lusta vagyok csak annyi a házi és szinte mindennap 7-8 órára készülök hogy már belegebedek. Időnként van ez így, anyám beteg neki is segítenem kell, szóval most először kértem ilyet.
2010. szept. 23. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!