Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan épül fel egy matek...

Hogyan épül fel egy matek pótvizsga 11. osztályban?nagy gázban vagyok

Figyelt kérdés

Sajnos pótvizsgára kényszerülök.... nagyjarészt az én hibám (bár hiába próbálkoztam plusz feladatokért, aktívan viselkedtem az órán, figyeltem keményen dolgoztam, ha a tanàr nem szeret) Az volna a kérdésem, hogy mennyire necces 30% felett teljesíteni? Milyen a vizsgahelyzet? Hogyan épül fel az egész? Milyenek szoktak lenni a feladatok? Hiába kérdeztem a tanárt, nem válaszol, az üzenetemet sem nézi meg június óta...

Nagyom fontos lenne!!! Sajnos nagyon durván el vagyok úszva, alig jutott egy hetem gyakorolni (nem ellinkeskedtem, családi és egyéb komoly okok miatt alakult így, [minden egyéb tàrgyból 4-5 az év végi jegyem ráadásul])



2022. aug. 18. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem adták ki a bizonyítványoddal együtt a vizsgaanyagot? Kötelező lett volna. Nyilvánvaló, hogy az éves tananyagból lesznek feladatok írásban, ez azért nem olyan meglepő. A szüleid nem ellenőriztek, hogy tanulsz-e?
2022. aug. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Amennyi időm és lehetőségem volt, tanulásra fordítottam, mint ahogy itt írtam is, azonban voltak családi és egyéb dolgok amik komolyan megnehezítették a dolgomat sajnos. A családom hisz abban, hogy képes leszek sikeres vizsgát zárni, de olyan szinten elöntött a stressz, hogy már bármit is kell tennem, csak a vizsgára gondolok. (Komolyan megvisel ez a helyzet, mert jól teljesítő tanuló vagyok, sok tanulmányi versennyel, nyelvvizsgával, kiemelkedő szorgalommal, és még csak hasonló helyzetben sem voltam soha)


Egyébként az iskola egy másik tanárja listát adott, hogy mit kell átnézni az évfolyamnak, de például, a A, B, C, D osztályokban mindben van olyan anyagrész, ami a másik háromnál nem megtalálható. Minden osztály más vizsgalapot kap? Például ez is a kérdésem többek között, de konkrétan a tanárunk semmit nem kommunikált le velünk.

2022. aug. 18. 20:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A saját tananyagodat tanuld.
2022. aug. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a legjobb, ha végigmész a tananyagokon a füzetedben, és nézel hozzájuk videókat, keresel feladatokat és azokat megoldod. Az is jó, ha az órán megoldott feladatokat csinálod, aztán leellenőrzöd. Nekem Hajnalka Mahler videói segítettek sokat, de ott van még a zseni leszek és a sulinet is. Ha érted az adott anyagot, és meg tudod oldani a feladatokat, akkor nagy gáz nem lehet.
2022. aug. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Tessék használni, nagyon sokat segít bármely tananyagnál! Sok sikert kívánok!

2022. aug. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem az a legjobb ha a tankönyvedből tanulsz meg a sárga feladatgyűjteményből. Azért kell hozzá egy kis idő hogy elmélyüljenek a dolgok
2022. nov. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!